Спортска такмичења

ФУТСАЛ, ФУТСАЛ ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО - 18.3.2022.

ФУТСАЛ

ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО

Општинско првенство Чачка у футалу одржано је 18. марта 2022. године у хали СЦ '' Младост'' Атеница.

По први пут је отганизовано такмичење и за омладинке.

Мушка екипа Гимназије поражена је у првом колу од фудбалера из Економске школе, резултатом 2:1, па је у укупном пласману зазела ЧЕТВРТО место.

За нашу школу су наступали:

ОМЛАДИНЦИ

Михајло Живановић IV2, Лука Лечић III7, Јакша Луковић IV5, Давид Челпер IV4,Виктор Таталовић III2, Вук Марковић III8, Никола Станишић III2, Никола Зечевић III6, Илија Кандић III6, Андреј Азањац III6, Матеј Сретеновић III6,Емил Муцевић III4 .

Вођа екипе:Зоран Брковић, професор

Женска екипа Гимназије поражена је у првом колу од вршњакиња изПрехрамбено – угоститељске школе , резултатом 2:1, па је у укупном пласману зазела ЧЕТВРТО место.

ОМЛАДИНКЕ

Викторија Крсмановић I8, Милица Марјановић I8,Ива Матовић I8, Анђела Ресимић III6, Милица Богдановић III6,Луција Шољмоши III6, Даница Бишевац III6,Ана Гајић III10.

Вођа екипе:Зоран Брковић, професор

Поткатегорије